Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 7 z Oddziałem dla Dzieci - MDM

środa - piątek: 10:00-19:00
O placówce

MDM Miejsce Dobrych Manifestacji

Lokal po słynnej warszawskiej restauracji Szanghaj przy ul. Marszałkowskiej 55/73 został przyznany Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy pod koniec 2017 roku dzięki decyzji ówczesnego Zarządu Dzielnicy Śródmieście z Burmistrzem Panem Krzysztofem Czubaszkiem na czele.

Podmiot udostępniający informacje:Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Dodano przez:Agnieszka Grubska, 09/05/2023

Ostatnio zmodyfikowano / zatwierdzono przez:Agnieszka Grubska, 10/04/2024

Liczba odsłon: 61

Działalność

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.